Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
GAMING A16 CMHH2EE893SD
Novi proizvod
2 god.
Ovaj proizvod je rasprodan
| Dijagonala | 16" |
| Procesor | Intel® Core™ i5 Mobile Processor 13420H |
| Težina | 2.2 kg |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11ax Wi-Fi 6E |
| Brzina memorije | 5200MHz(PC5-41600) |
| Audio izlaz | Stereo |
| Kompatibilnost | PC |
| Grafička kartica | 1 |
| Napajanje | Vanjski |
| Tehnologija baterije | Lithium Ion Polymer |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Izlazna snaga | 150 W |
| Model | Nvidia GeForce RTX 4050 |
| Omjer slike | 16:10 |
| Format memorije | SODIMM 262-pin |
| RAM | 16 GB |
| SSD | 512 GB, PCIe NVMe, M.2 Form Factor |
| CPU podnožje | Socket 1744 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Headset Port | 1 (3.5-mm minijack) |
| USB 2.0 | 1 (USB 2.0 (type A)) |
| Kapacitet baterije | 76 Wh |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)), 1 (USB 3.2 (type C)) |
| Operativni sustav | Free DOS |
| Vrsta | Gaming |
| Vrsta ekrana | LCD |
| Dodaci | Dokumentacija |
| Max. rezolucija | 1920x1200 |
| Širina (mm) | 358 mm |
| Visina (mm) | 22 mm |
| Web kamera | 1080p |
| CPU količina jezgri | 8 |
| Broj threadova | 12 |
| CPU cache | 12 MB |
| P-core količina | 4 |
| E-core količina | 4 |
| Max. kapacitet memorije | 64 GB |
| Količina utora | 2 |
| Audio standard | Dolby Atmos |
| Podržana brzina | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| Dubina (mm) | 262.5 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 262 mm |
| Bruto težina (kg) | 2.5 kg |
| Neto težina (kg) | 2.2 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 2.5 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 4719331763343 |
| VRAM kapacitet | 6 GB |
| Značajke | Support native DisplayPort output over USB‑C |
| Tehnologija memorije | DDR5 SDRAM |
| Vrsta prikaza boja | Color |
| Osvježavanje | 165 Hz |
| Značajke tipkovnice | Backlit Keyboard |
| Ugrađeni uređaji | TouchpadSpeakersMikrofon |
| Sigurnosne značajke | TPM (Trust Platform Module) |
| Entitet | Sve |
| Kabeli | Strujni kabel |
| Turbo radni takt | up to 4.6 GHz |
| VRAM tip | VRAM |
| CPU jezgra | Raptor Lake |
Trenutno nema recenzija korisnika.