Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
AORUS MASTER 16 BYHC5EEE64SP
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
2 god.
Količina: 2 raspoloživa (kod dobavljača)
| Dijagonala | 16" |
| Boja | Dark Tide |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 9 Processor 275HX |
| Težina | 2.5 kg |
| Ulazni napon | AC 100-240 V |
| Ulazna frekvencija | 50/60 Hz |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Audio izlaz | 1 (3.5-mm minijack) |
| Kompatibilnost | PC |
| Vrsta memorije | GDDR7 SDRAM |
| Napajanje | Vanjski |
| Tehnologija baterije | Li-Po |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Izlazna snaga | 330 W |
| Model | Nvidia GeForce RTX 5080 |
| Omjer slike | 16:10 |
| Format memorije | SODIMM 262-pin |
| RAM | 32 GB |
| SSD | 1 TB, NVMe PCIe® Gen4, M.2 Form Factor |
| CPU podnožje | Socket 2114 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Provides Expansion Slot Standard | M.2 (x2) |
| Kapacitet baterije | 99 Wh |
| USB 3.2 Gen 2 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 Home |
| Baterija | 1 |
| Vrsta | Gaming |
| Vrsta ekrana | OLED |
| Dodaci | Strujni adapter Dokumentacija |
| Thunderbolt 4 | 1 (USB Type-C) |
| HDMI 2.1 | 1 (HDMI (Type A)) |
| Max. rezolucija | 2560x1600 |
| L2 Cache | 40 MB |
| Širina (mm) | 358 mm |
| Visina (mm) | 29 mm |
| Web kamera | 1080p |
| Simple Color | Crna |
| Thunderbolt 5 | 1 (USB Type-C) |
| CPU količina jezgri | 24 |
| Broj threadova | 24 |
| CPU cache | 36 MB |
| P-core količina | 8 |
| E-core količina | 16 |
| Max. kapacitet memorije | 64 GB |
| Količina utora | 2 |
| Audio standard | Dolby Atmos |
| Podržana brzina | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| Dubina (mm) | 254 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 254 mm |
| Bruto težina (kg) | 2.5 kg |
| Neto težina (kg) | 2.2 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 2.5 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 4719331762100 |
| VRAM kapacitet | 16 GB |
| Značajke | Support native DisplayPort output over USB‑C |
| Tehnologija memorije | DDR5 SDRAM |
| Vrsta prikaza boja | Color |
| Osvježavanje | 240 Hz |
| Značajke tipkovnice | N-Key rollover RGB Backlight |
| Ugrađeni uređaji | TouchpadSpeakersMikrofonČitač kartica |
| Sigurnosne značajke | TPM (Trust Platform Module) Windows Hello |
| Entitet | Sve |
| Turbo radni takt | up to 5.4 GHz |
| VRAM tip | VRAM |
| CPU jezgra | Arrow Lake |
| Flash podrška | Micro SD |
| Dodatna grafička kartica | Integrated Intel Graphics |
Trenutno nema recenzija korisnika.