Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
21U2004YSC
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 5 raspoloživa (kod dobavljača)
| Boja | Crna |
| Zaslon | 14" |
| Rezolucija | 2880x1800 ¸ |
| HDMI | 1 |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Vrsta zaslona | Antiglare |
| USB 3.0 | 0 |
| Audio | HD Audio |
| OS | DOS |
| Povezivost | 802.11ax |
| Omjer | 16:10 |
| Dodaci | Fingeprint reader |
| CPU brand | Intel |
| CPU tip | Ultra 5 |
| CPU model | 226V |
| Memorija [GB] | 16 |
| Konfiguracija memorije | 1 modul |
| Takt memorije [MHz] | 8533 |
| SSD[GB] | 512 |
| VGA brand | Intel |
| VGA memorija [GB] | - |
| Masa [kg] | 1.32 |
| RJ45 | 1 |
| Audio In/Out | 1 |
| USB Type-C | 1 |
| Optička jedinica | n/a |
| USB 3.2 | 2 |
| CPU Turbo Brzina [GHz] | 4.5 |
| Core | 8 |
| Memorijski utor | LPDDR5x |
| Max. količina memorije [GB] | 16 |
| Svjetlina zaslona[nits] | 400 |
| Naziv rezolucije | 2.8K |
| Vrsta SSD-a | M.2 PCIe NVMe |
| VGA model | Intel Arc Graphics |
| Video kamera | FHD 1080p |
| Baterija - tip | Li-Polymer |
| Baterija - Kapacitet (Wh) | 64 |
| Serijski priključak | n/a |
| EMMC[GB] | - |
| VGA Tip memorije | - |
| USB Type-A SS 10 Gbit/s | 0 |
| Strujni adapter | Da |
| NPU [TOPS] | 40 |
Trenutno nema recenzija korisnika.