Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
83LC0065SC
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 5 raspoloživa (kod dobavljača)
| Boja | Plava |
| Zaslon | 14" |
| Rezolucija | 2880x1800 ¸ |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Broj memorijskih utora | 0 |
| Vrsta zaslona | Touch |
| Audio | HD Audio |
| OS | Windows 11 Pro |
| Povezivost | Wi-Fi 7 |
| Dodaci | Fingeprint reader |
| Thunderbolt 4 | 2 |
| CPU brand | AMD |
| CPU tip | Core Ultra 7 |
| CPU model | 258V |
| Memorija [GB] | 32 |
| Konfiguracija memorije | on-board |
| Takt memorije [MHz] | 8533 |
| SSD[GB] | 1024 |
| VGA brand | Intel |
| VGA memorija [GB] | - |
| Masa [kg] | 1.32 |
| USB Type-C | 1 |
| CPU Turbo Brzina [GHz] | 4.8 |
| Core | 8 |
| Memorijski utor | LPDDR5x |
| Max. količina memorije [GB] | 32 |
| Svjetlina zaslona[nits] | 500 |
| Naziv rezolucije | 2.8K WQXGA+ |
| Vrsta SSD-a | M.2 PCIe NVMe |
| VGA model | Intel Arc Graphics |
| Video kamera | 5,00 Mpix + IR |
| Baterija - Kapacitet (Wh) | 75 |
| Tip USB Type-C | Display Port |
| USB Type-A SS 10 Gbit/s | 1 |
| Strujni adapter | Ne |
| NPU [TOPS] | 47 |
Trenutno nema recenzija korisnika.