Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
83Q6001HSC
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 30 raspoloživa (kod dobavljača)
| Boja | Crna |
| Procesor | AMD Ryzen™ AI 9 465 (10C / 20T, 2.0 / 5.0GHz, 10MB L2 / 24MB L3) |
| Vrsta memorije | 2x 16GB SODIMM DDR5-5600 |
| Zaslon | 15.3" WQXGA (2560x1600) OLED 1000nits (peak) / 500nits (typical) Glossy, 100% DCI-P3, 165Hz, G-SYNC®, DisplayHDR™ True Black 1000 |
| Instalirani operacijski sustav | FreeDOS |
| Model | Legion 5 15AGP11 |
| Disk | 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX™ 5060 8GB GDDR7, Boost Clock 2497MHz, TGP 115W, 572 AI TOPS |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Garancija | 3 godine |
| Namjena | Prijenosno računalo |
| Part number | 83Q6001HSC |
| Optički pogon | Nema |
| Operativni sustav | Nema |
| Zvuk | Stereo speakers, 2W x2, audio by HARMAN, optimized with Nahimic Audio |
| Kamera | 5.0MP with E-shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Čitač otiska prsta | Nema |
Trenutno nema recenzija korisnika.