Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
83LT0082SC
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 28 raspoloživa (kod dobavljača)
| Boja | Crna |
| Procesor | AMD Ryzen™ 9 8945HX (16C / 32T, 2.5 / 5.4GHz, 16MB L2 / 64MB L3) |
| Vrsta memorije | 2x 16GB SODIMM DDR5-5200 |
| Zaslon | 16" WQXGA (2560x1600) IPS 500nits Anti-glare, 100% DCI-P3, 240Hz, Dolby Vision®, DisplayHDR™ 400, G-SYNC®, Free-Sync Premium, Low Blue Light, High Gaming Performance |
| Instalirani operacijski sustav | FreeDOS |
| Model | Legion Pro 5 16ADR10 |
| Disk | 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX™ 5070 8GB GDDR7, Boost Clock 2347MHz, TGP 115W, 798 AI TOPS |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Garancija | 2 godine |
| Namjena | Prijenosno računalo |
| Part number | 83LT0082SC |
| Optički pogon | Nema |
| Operativni sustav | Nema |
| Zvuk | Stereo speakers, 2W x2, audio by HARMAN, optimized with Nahimic Audio |
| Kamera | 5.0MP with E-shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Čitač otiska prsta | Nema |
Trenutno nema recenzija korisnika.