Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
83F20047SC
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 50 raspoloživa (kod dobavljača)
| Boja | Crna |
| Procesor | AMD Ryzen™ 9 9955HX (16C / 32T, 2.5 / 5.4GHz, 16MB L2 / 64MB L3) |
| Vrsta memorije | 2x 16GB SODIMM DDR5-5600 |
| Zaslon | 16" WQXGA (2560x1600) OLED 1100nits (peak) / 500nits (typical) Glossy, 100% DCI-P3, 165Hz, DisplayHDR™ True Black 1000, Dolby Vision®, G-SYNC®, Low Blue Light, High Gaming Performance |
| Instalirani operacijski sustav | FreeDOS |
| Model | Legion Pro 5 16AFR10 |
| Disk | 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX™ 5070 8GB GDDR7, Boost Clock 2347MHz, TGP 115W, 798 AI TOPS |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Garancija | 3 godine |
| Namjena | Prijenosno računalo |
| Part number | 83F20047SC |
| Optički pogon | Nema |
| Operativni sustav | Nema |
| Zvuk | Stereo speakers, 2W x2, audio by HARMAN, optimized with Nahimic Audio |
| Kamera | 5.0MP with E-shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Čitač otiska prsta | Nema |
Trenutno nema recenzija korisnika.