Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
RX5090-18EU27
Novi proizvod
3 - 5 radnih dana
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (BE200) |
| Processor | Intel Core Ultra 9-275HX |
| Screen size | 18 inch |
| Operating system | nOS |
| RAM Capacity | 32 GB |
| Storage Type | eMMC |
| Ram type | DDR5 |
| Max. screen resolution | 3840 × 2160 |
| Screen refresh rate | 200 Hz |
| Screen type | Non-touch |
| Screen Surface Treatment | Anti-glare |
| Screen aspect ratio | 16:9 |
| Maximum screen brightness | 500 nits |
| Qty. processor cores | 24 |
| CPU MAX SPEED | 5.4 GHz |
| Video card vendor | Nvidia |
| Video card type | Discrete |
| SSD storage capacity | 2 TB |
| M.2 SSD interface standard | M.2 |
| Laptop class | Gaming |
| Series of the discrete graphic card | GeForce RTX 5090 |
| Video card capacity | 24 GB |
| 2.5 Gigabit Ethernet Port | 2 |
Trenutno nema recenzija korisnika.