Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
GV-N710D3-2GL 2.0
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 60 raspoloživa (kod dobavljača)
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Pack Length (mm) | 0 mm |
| Pack Width (mm) | 0 mm |
| Pack Height (mm) | 0 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| EAN Code | 4719331316464 |
Trenutno nema recenzija korisnika.