Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
914-8660-003
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 9 raspoloživa (kod dobavljača)
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Pack Length (mm) | 210 mm |
| Pack Width (mm) | 169 mm |
| Pack Height (mm) | 55 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.31 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 3.82 kg |
| EAN Code | 4711377427548 |
Trenutno nema recenzija korisnika.