Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
7DH5A02HEA
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 5 raspoloživa (kod dobavljača)
| Procesor | AMD EPYC 4344P (8C 3.8GHz) |
| Broj instaliranih procesora | 1/1 |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Kućište | Rack 4U |
| Tip memorije | UDIMM-A DDR5 |
| Mreža | 1x 1Gb |
| RAID | softverski SATA |
| Takt memorije [MHz] | 5600 |
| Napajanje [W] | 500 |
| Jamstvo [mj] | 36 |
| Broj jezgri | 8 |
| HDD [GB] | 2x 480GB |
| Memorija (količina x GB) | 1x16 |
| Broj ugrađenih napajanja | 1/1 |
| Diskovni kavez | 3,5" (LFF) |
| Max.br.disk. u osnovnoj šasiji | 3 |
| Model RAID kontrolera | AMD software RAID |
Trenutno nema recenzija korisnika.