Mikrotik SFP module 1.25G SM 20km 1310nm (S-31DLC20D) Prikaži uvećano

Mikrotik SFP module 1.25G SM 20km 1310nm (S-31DLC20D)

S-31DLC20D

Novi proizvod

1 - 2 radna dana

24 mjeseca

Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)

Cijena za gotovinu (uplatu na račun):

28,09 € s PDV-om

Cijena za kartice:

30,90 € s PDV-om

Okvirna cijena po ratama:
12 * 2,57 € s PDV-om
6 * 5,15 € s PDV-om
3 * 10,30 € s PDV-om

Dodaj u listu želja

  • Diners Club International
  • Discover
  • Dinacard
  • WSPay
  • Google Pay

Više informacija

- S-31DLC20D is a 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, for up to 20 kilometer Single Mode fiber connections, with DDM
- Units are tested and compatible with RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, and CCR1036-12G-4S
- Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well

Specifications
- Distance: 20KM
- Mode: SM
- Wavelength: 1310nm
- Data Rate: 1.25G
- Connector: Dual LC
- Format: SFP

Recenzije

Trenutno nema recenzija korisnika.

Napiši osvrt

Mikrotik SFP module 1.25G SM 20km 1310nm (S-31DLC20D)

Mikrotik SFP module 1.25G SM 20km 1310nm (S-31DLC20D)