Mikrotik SFP+ module 10G SM 10km 1310nm (S+31DLC10D) Prikaži uvećano

Mikrotik SFP+ module 10G SM 10km 1310nm (S+31DLC10D)

S+31DLC10D

Novi proizvod

1 - 2 radna dana

24 mjeseca

Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)

Cijena za gotovinu (uplatu na račun):

116,66 € s PDV-om

Cijena za kartice:

128,33 € s PDV-om

Okvirna cijena po ratama:
12 * 10,69 € s PDV-om
6 * 21,39 € s PDV-om
3 * 42,78 € s PDV-om

Dodaj u listu želja

  • Diners Club International
  • Discover
  • Dinacard
  • WSPay
  • Google Pay

Više informacija

- S+31DLC10D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 1310nm, for up to 10 kilometer Single Mode fiber connections
- Units are tested and compatible with CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well

Specifications
- Connector: Dual LC UPC
- Data Rate: 10G
- Distance: 10km
- Format: SFP+
- Mode: SM
- Operating Temperature: -40 to +70C
- Wavelength: 1310nm

Recenzije

Trenutno nema recenzija korisnika.

Napiši osvrt

Mikrotik SFP+ module 10G SM 10km 1310nm (S+31DLC10D)

Mikrotik SFP+ module 10G SM 10km 1310nm (S+31DLC10D)