Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
MAESTRO 300
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
2 god.
Količina: 7 raspoloživa (kod dobavljača)
| Boja | Crna |
| Težina | 0.258 kg |
| Impedancija | 2200 Ω |
| Audio izlaz | Stereo |
| Tip | Headset |
| Frekvencijski odziv | 20Hz-40kHz |
| Količina u pakiranju | 1 |
| USB | 1 (USB (C)) |
| Namjena | PC Multimedia PlayStation 4 Nintendo Switch PlayStation 5 |
| Format | Full Size (over-ear) |
| Osjetljivost | -40 dB |
| Promjer zvučnika | 40 mm |
| Dodaci | Adapter |
| Širina (mm) | 84 mm |
| Visina (mm) | 197 mm |
| Dubina (mm) | 165 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.54 kg |
| Neto težina (kg) | 0.258 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.54 kg |
| Količina u kutiji | 4 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 4711377238977 |
| Kabeli | USB Type C Cable |
| Audio kontrole | VolumeMute |
| Komponente sustava | 2 Speakers |
| Tehnologija spajanja | Wired |
| Tip postavljanja | Head-band |
| Tehnologija slušalica | Dynamic |
| Format mikrofona | Detachable |
| Odziv mikrofona | 50Hz - 15kHz |
| Značajke mikrofona | Uni-directional |
| Included Documentation | Quick Start Guide |
Trenutno nema recenzija korisnika.