Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
31710005412
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
2 god.
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
| Boja | Crna |
| Impedancija | 16 Ω ± 15% |
| Model | HS-M320 |
| Kratki opis | In-ear slušalice |
| Priključak | 3.5 mm audio priključak |
| Duljina audio kabela | 1.1 m |
| Osjetljivost | 88 dB ± 3dB (at 1KHz) |
| Karakteristike mikrofona | Osjetljivost: -42±3 dB |
| Kontrole | Kontrola mikrofona, javljanje na poziv |
| Mikrofon | In-line |
| Zvučna jedinica | Φ10 mm |
| Frekvencijski raspon slušalica | 20~20KHz |
Trenutno nema recenzija korisnika.