Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
GR5600S564L46S/8G
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
| Težina | 8 g |
| Brzina memorije | 5600MHz(PC5-44800) |
| Kapacitet | 8 GB |
| CAS latencija | CL46 |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Format memorije | SODIMM 262-pin |
| Memory Module Configuration | 1024 x 16 |
| Nominalni napon | 1.1 V |
| Širina (mm) | 52 mm |
| Visina (mm) | 10 mm |
| Značajke memorije | SPD EEPROM |
| Dubina (mm) | 30 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 99999 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 162 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.01 kg |
| Neto težina (kg) | 0.019 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.01 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5908267901601 |
| Provjera pogrešaka | ECC |
| Tehnologija memorije | DDR5 SDRAM |
| Količina modula | 1 |
| Ukupni kapacitet | 8 GB |
Trenutno nema recenzija korisnika.