Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
920-013861
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
2 god.
Količina: 11 raspoloživa (kod dobavljača)
| Boja | Crna |
| Kompatibilnost | PCOther |
| Sučelje | USB |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Requires Peripheral Devices | USB portInternet Connection for Optional Software Download |
| Format | Desktop |
| Vrsta | Vanjski |
| Operativni sustavi | Apple Mac OS Windows |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Neto težina | 0.8 kg |
| Switch | Linear Switches |
| Širina (mm) | 49 mm |
| Visina (mm) | 165 mm |
| Dubina (mm) | 354.75 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 385 mm |
| Bruto težina (kg) | 1.14 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 4.83 kg |
| Količina u kutiji | 4 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5099206133013 |
| Težina kartona | 0.1 kg |
| Težina plastike | 0.04 kg |
| Značajke tipkovnice | Tenkeyless Recycled Plastic RGB Backlight Rapid trigger |
| Kabeli | USB Type A to Type C Cable |
| Dužina kabela | 1.8 m |
| Tehnologija spajanja | Wired |
| Travel Distance | 2.5 mm |
| Pressing Force | 7 g |
| Lokalizacija | US English |
Trenutno nema recenzija korisnika.