Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
FORGE GK320 RED US
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
2 god.
Količina: 3 raspoloživa (kod dobavljača)
| Boja | Crna |
| Težina | 0.978 kg |
| Kompatibilnost | PCOther |
| Sučelje | USB |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Vrsta tipki | Mechanical |
| Number of Keys | 104 |
| Requires Peripheral Devices | USB portInternet Connection for Optional Software Download |
| Electronic Life Cycle | 50000000 Cycles |
| Format | Desktop |
| Vrsta | Vanjski |
| Dodaci | Keycaps Keycap Puller |
| Širina (mm) | 134 mm |
| Visina (mm) | 37 mm |
| Dubina (mm) | 441 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.97 kg |
| Neto težina (kg) | 0.978 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.97 kg |
| Količina u kutiji | 5 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 4711377324953 |
| Značajke tipkovnice | Volume Roller Anti-Ghosting Technology Red Switches RGB Backlight |
| Dužina kabela | 1.6 m |
| Tehnologija spajanja | Wired |
| Included Documentation | Quick Start Guide |
Trenutno nema recenzija korisnika.