Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
FORGE GK600 TKL W VIOLET US
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
2 god.
Količina: 7 raspoloživa (kod dobavljača)
| Boja | Violet |
| Težina | 0.943 kg |
| Kapacitet | 4000 mAh |
| Kompatibilnost | PCOther |
| Sučelje | USB |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Vrsta tipki | Mechanical |
| Requires Peripheral Devices | USB portInternet Connection for Optional Software Download |
| Electronic Life Cycle | 50000000 Cycles |
| Ekran | 1.06", |
| Format | Desktop |
| Vrsta | Vanjski |
| Switch | Linear Switches |
| Širina (mm) | 140 mm |
| Visina (mm) | 45 mm |
| Dubina (mm) | 348 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 1.16 kg |
| Neto težina (kg) | 0.943 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 1.16 kg |
| Količina u kutiji | 5 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 4711377307178 |
| Značajke tipkovnice | N-Key rollover Anti-Ghosting Technology Tenkeyless PBT Keycaps RGB Backlight |
| Dužina kabela | 1.8 m |
| Bežična tehnologija | Bluetooth/RF |
| Vrsta mreže | Bluetooth Adapter |
| Included Documentation | Quick Start Guide |
Trenutno nema recenzija korisnika.