Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
920-013451
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
2 god.
Količina: 41 raspoloživa (kod dobavljača)
| Boja | Graphite |
| Tip baterije | AAA |
| Kompatibilnost | Mac OS Windows |
| Sučelje | Bluetooth |
| Tehnologija baterije | Alkaline |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Requires Peripheral Devices | Bluetooth Adapter |
| Baterija | 2 |
| Format | Integriran |
| Vrsta | Vanjski |
| Operativni sustavi | Apple Mac OS Chrome OS Microsoft Windows 10 ili kasniji |
| Dodaci | 2 AAA Batteries Dokumentacija |
| Neto težina | 0.38 kg |
| Širina (mm) | 145 mm |
| Visina (mm) | 29 mm |
| Dubina (mm) | 22.8 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 382 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.5 kg |
| Neto težina (kg) | 0.35 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 4.25 kg |
| Količina u kutiji | 8 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5099206130524 |
| Težina kartona | 0.1 kg |
| Težina plastike | 0.05 kg |
| Značajke tipkovnice | Num Keypad Adjustable Tilt Legs Recycled Plastic |
| Ugrađeni uređaji | LED indikatorTipka za napajanje |
| Tehnologija spajanja | Wireless |
| Bežična tehnologija | Bluetooth |
| Prosječno trajanje baterije | up to 12 h |
| Vrsta mreže | Bluetooth Adapter |
| Lokalizacija | US English |
| Potrebna količina baterija | 2 mjeseci(a) |
| Max. domet (otvoreni prostor) | 10 m |
Trenutno nema recenzija korisnika.