Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
43UA75003LA.AEU
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
2 god.
Količina: 2 raspoloživa (kod dobavljača)
| Video ulaz | HDMI Ulaz 3x |
| Model | 43UA75003LA |
| Priključci | USB ulaz 1 (v 2.0) |
| Dimenzije i masa | 968 x 567 x 67,9mm 7,3kg |
| Zvuk | 20W |
| Kratki opis | Televizor LG UHD AI UA75 4K Smart TV 2025 od 43 inča |
| Rezolucije | 4K Ultra HD (3,840 x 2,160) @ 60Hz |
| Mogućnost montaže | VESA 200 x 200 |
| Softver | webOS 25 |
| Ugrađeni tuner | DVB-T2/T (zemaljski), DVB-C (kabelski), DVB-S2/S (satelitski) |
| Mogućnost povezivanja | Wi-Fi 5 |
| Energetski razred EU | G |
Trenutno nema recenzija korisnika.