Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
65UH5Q-E.AEU
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 6 raspoloživa (kod dobavljača)
| Dijagonala | 65 inča / 165 cm |
| Boja | Crna |
| Rezolucija | 3,840 x 2,160 (4K UHD) |
| Potrošnja energije | 130W / 184W |
| Vrsta panela | IPS |
| Kut gledanja | 178 × 178 |
| Osvjetljenje | 500 nita |
| Napajanje | AC 100-240 V ~, 50/60 Hz |
| Model | 65UH5Q |
| Priključci | USB 2.0 Type A (2) |
| Dimenzije i masa | 1,459 × 835 × 29.7 mm 21.1 kg |
| Zvuk | 10 W × 2 |
| Kratki opis | 4K UHD Signage |
| Povezivost | HDMI (3, 3840x2160@60Hz, HDCP 2.2/1.4), DP (3840x2160@60Hz, HDCP 2.2/1.4), RS-232C (4 Pin Phone-Jack), RJ45 (LAN), IR (5pin Phone-jack / support internal IR), USB 2.0 Type A (2) |
| Rezolucije | 3,840 x 2,160 |
| Vrsta ekrana | UHD IPS |
| Mogućnost montaže | 300 × 300 mm |
| Slika | Omjer slike: 16:9 |
| Mogućnosti | IP5X |
| Odziv | Tr : 8 ms / Tf : 10 ms |
| Softver | Kompatibilinost: SuperSign CMS, SuperSign Control / Control+, SuperSign WB, SuperSign Cloud, Mobile CMS, LG ConnectedCare |
| Dimenzije i masa pakiranja | 1,580 × 950 × 172 mm 27.0 kg |
| Mogućnost povezivanja | RJ45 (LAN) |
| Omjer kontrasta | 1,100 : 1 (Typ.) |
| Dodatne značajke | SuperSign CMS, SuperSign Control+, SuperSign WB, SuperSign Cloud, Mobile CMS, LG ConnectedCare |
| Veličina dijagonale | 65" |
| Vidljivi kut ( H/V) | 178 × 178 |
| Vrijme odziva ( ms) | 8ms (Tr) / 10ms (Tf (Typ.)) |
| Svjetlina ( uobičajeno) | 500 nit |
Trenutno nema recenzija korisnika.