Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
MAG_CORELIQUID_A13_360_WHITE
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 5 raspoloživa (kod dobavljača)
| Boja | White |
| Visina | 69.3 mm |
| Širina | 56.98 mm |
| Protok zraka | 62.6 CFM |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Rated Current | 0.15 A |
| Rated Power | 1.8 W |
| Bearing | Rifle Bearing |
| Life Expectation | 40000 h |
| Brzina vrtnje | 3800 rpm |
| Dodaci | VijciThermal Paste |
| Vrsta hlađenja | Vodeno hlađenje |
| Dužina | 70.9 mm |
| Nominalni napon | 5 V |
| Širina (mm) | 1 mm |
| Visina (mm) | 1 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 1 mm |
| Bruto težina (kg) | 1.5 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 1.5 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 4711377276689 |
| Značajke | Aluminijski hladnjak PWM Control RGB LED |
| Kol. ventilatora | 3 x 120mm*120mm*25mm |
| CPU podnožja | Socket AM4 Socket 1700 Socket AM5 Socket 1851 |
| Vrsta priključka (matična ploča) | 3-pin |
| Pump Noise | 20 dB |
| Pump Life Expectancy | 25000 h |
Trenutno nema recenzija korisnika.