Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
IQ27G4ZR
Otvorena ambalaža (više na linku)
3 radna dana
1 god.
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
| Weight | 5,32 |
| Grade | Otvorena ambalaža |
| Rezolucija | WQHD / 2560 x 1440 @240Hz |
| HDMI | 2x |
| Display type | Mat (AntiGlare, matt) |
| Sku | IQ27G4ZR |
| Manufacturer | AOC |
| Product condition | Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Monitor max resolution | WQHD / 2560 x 1440 @240Hz |
| Monitor size | 68,58 cm (27") |
| Monitor contrast | static contrast: / dynamic contrast: |
| Monitor luminosity | 350 cd/m2 |
| Monitor visibility | 178°/178° |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| DisplayPort | 1x |
| Video over usbc | 0x |
| Energy card | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2310386.svg |
| Energy class | F |
| Product information sheet | https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/2310386 |
Trenutno nema recenzija korisnika.