Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
I68C6GAC4
Otvorena ambalaža (više na linku)
3 radna dana
1 god.
Količina: 3 raspoloživa (kod dobavljača)
| Weight | 6 |
| Grade | Otvorena ambalaža |
| Rezolucija | WQHD / 2560 x 1440 @240Hz |
| HDMI | 2x |
| Display type | Mat (AntiGlare, matt) |
| Sku | I68C6GAC4 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Product condition | Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Monitor max resolution | WQHD / 2560 x 1440 @240Hz |
| Monitor size | 68,58 cm (27") |
| Monitor contrast | static contrast: / dynamic contrast: |
| Monitor luminosity | 200 cd/m2 |
| Monitor visibility | 178°/178° |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| DisplayPort | 1x |
| Video over usbc | 0x |
| Energy card | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2458748.svg |
| Energy class | E |
| Manufacturer name | Lenovo Group Limited |
| Manufacturer address | 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. |
| Manufacturer country | Kina |
| Manufacturer email | [email protected] |
| Manufacturer name eu | Lenovo Tehnički Regulatorni Tim |
| Manufacturer address eu | Landererova 12, 811 09 Bratislava |
| Manufacturer country eu | Slovačka |
| Manufacturer email eu | [email protected] |
| Product information sheet | https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/2458748 |
Trenutno nema recenzija korisnika.