Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
BQ7T3EAR
Otvorena ambalaža (više na linku)
3 radna dana
1 god.
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
| Porodica procesora | Intel® N-series |
| Dijagonala monitora | 35,6 cm (14,0") |
| Ean | 0199251461361 |
| Grade | Otvorena ambalaža |
| Rezolucija | HD / 1366 x 768 |
| HDMI | 1x |
| Bluetooth | Da |
| Kapacitet | 128GB UFS |
| Display type | Mat (AntiGlare, matt) |
| Instalirani operacijski sustav | Microsoft Windows 11 |
| Maximum memory | 8 GB DDR4-3200 |
| WWAN | ne |
| Sku | BQ7T3EAR |
| Manufacturer | Hewlett Packard |
| Processor | Intel® N150 / 0,8 GHz / Quad-Core (4C/4T) / Max Turbo Frequency 3,6 GHz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | Intel® N-series |
| Filter memory | 4 GB |
| Memory | 4 GB DDR4 |
| Disk | 128 GB UFS |
| Screen size | 35,6 cm (14,0") HD (1366 x 768) LED | 250 nits | 45% NTSC |
| Filter graphics | INTEL |
| Graphic card | Intel® Graphics (IGP) |
| Optical unit | ne |
| Card reader | da |
| Usb2 | ne |
| Usb3 | 2x |
| Wifi | da |
| Oper system | Microsoft Windows 11 |
| Country origin | Engleska tipkovnica (priložene HR naljepnice) |
| Product condition | HP Renew, Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Webcam | da |
| Fingerprint | ne |
| Monitor max resolution | HD / 1366 x 768 |
| Filter lcd | 35,6 cm (14,0") |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| DisplayPort | 0x |
| USB | 2x |
| Thunderbolt | 0x |
| Ram type | DDR4 SODIMM |
| Hdd type | SATA SSD |
| Usb c | ne |
| Video over usbc | 0x |
| Dockstation capability | ne |
| Backlit kb | neyes |
| Manufacturer name | HP Inc. |
| Manufacturer address | 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304 |
| Manufacturer country | Sjedinjene Američke Države |
| Manufacturer email | [email protected] |
| Manufacturer name eu | HP tehnična regulativna ekipa |
| Manufacturer address eu | 08028 Barcelona |
| Manufacturer country eu | Španjolska |
| Manufacturer email eu | [email protected] |
Trenutno nema recenzija korisnika.