Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
A23QBEAR
Otvorena ambalaža (više na linku)
3 radna dana
1 god.
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
| Porodica procesora | Qualcomm® Snapdragon® X |
| Dijagonala monitora | 35,6 cm (14,0") |
| Ean | 0199251887710 |
| Grade | Otvorena ambalaža |
| Rezolucija | / 1920 x 1200 |
| HDMI | 1x |
| Bluetooth | Da |
| Kapacitet | 256GB |
| Display type | Mat (AntiGlare, matt) |
| Instalirani operacijski sustav | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Maximum memory | 16 GB |
| WWAN | ne |
| Sku | A23QBEAR |
| Manufacturer | Hewlett Packard |
| Processor | Qualcomm® Snapdragon® X X1-26-100 / Octa-Core / Max Boost Clock 2,97 GHz + Hexagon™ NPU (45 NPU TOPS) |
| Processor manufacturer | Qualcomm |
| Processor model | Qualcomm® Snapdragon® X |
| Filter memory | 16 GB |
| Memory | 16 GB LPDDR5X |
| Disk | 256 GB SSD |
| Screen size | 35,6 cm (14,0") WUXGA (1920 x 1200) UWVA LED | IPS | 300 nits | 62,5% sRGB |
| Filter graphics | ARM |
| Graphic card | Qualcomm Adreno X1-45 (IGP) |
| Optical unit | ne |
| Card reader | ne |
| Usb2 | ne |
| Usb3 | 2x |
| Wifi | da |
| Oper system | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Country origin | Italijanska tipkovnica (priložene HR naljepnice) |
| Product condition | HP Renew, Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Webcam | da |
| Fingerprint | da |
| Monitor max resolution | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Filter lcd | 35,6 cm (14,0") |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| DisplayPort | 1x |
| USB | 2x |
| Thunderbolt | 0x |
| Ram type | LPDDR5x |
| Hdd type | NVME SSD |
| Usb c | da |
| Video over usbc | 0x |
| Dockstation capability | ne |
| Backlit kb | da |
| Manufacturer name | HP Inc. |
| Manufacturer address | 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304 |
| Manufacturer country | Sjedinjene Američke Države |
| Manufacturer email | [email protected] |
| Manufacturer name eu | HP tehnična regulativna ekipa |
| Manufacturer address eu | 08028 Barcelona |
| Manufacturer country eu | Španjolska |
| Manufacturer email eu | [email protected] |
Trenutno nema recenzija korisnika.