Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
I9S1M6UARO5
Otvorena ambalaža (više na linku)
3 radna dana
1 god.
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
| Weight | 2,1 |
| Porodica procesora | Intel® Core™ 5 |
| Dijagonala monitora | 43,9 cm (17,3") |
| Grade | Otvorena ambalaža |
| Rezolucija | / 1920 x 1080 |
| HDMI | 1x |
| Bluetooth | Da |
| Kapacitet | 512GB |
| Display type | Mat (AntiGlare, matt) |
| Instalirani operacijski sustav | Microsoft Windows 11 |
| Maximum memory | 64 GB |
| Sku | I9S1M6UARO5 |
| Manufacturer | Hewlett Packard |
| Processor | Intel® Core™ 5 120U / 1,4 - 3,8 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 5,0 GHz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | Intel® Core™ 5 |
| Filter memory | 16 GB |
| Memory | 16 GB |
| Disk | 512 GB |
| Screen size | 43,9 cm (17,3") |
| Filter graphics | INTEL |
| Graphic card | Intel |
| Optical unit | ne |
| Card reader | ne |
| Wifi | da |
| Oper system | Microsoft Windows 11 |
| Country origin | English US keyboard (priložene HR naljepnice) |
| Product condition | Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Webcam | da |
| Monitor max resolution | FHD / 1920 x 1080 |
| Filter lcd | 43,9 cm (17,3") |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| DisplayPort | 0x |
| USB | 2x |
| Thunderbolt | 0x |
| Addons | 1x Audio |
| Ram type | DDR4 SODIMM |
| Hdd type | NVME SSD |
| Usb c | 1x |
| Video over usbc | 0x |
| Dockstation capability | ne |
| Backlit kb | da |
| Important notes | Srednji Opraskan Pokrov Ekrana |
| Manufacturer name | HP Inc. |
| Manufacturer address | 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304 |
| Manufacturer country | Sjedinjene Američke Države |
| Manufacturer email | [email protected] |
| Manufacturer name eu | HP tehnična regulativna ekipa |
| Manufacturer address eu | 08028 Barcelona |
| Manufacturer country eu | Španjolska |
| Manufacturer email eu | [email protected] |
Trenutno nema recenzija korisnika.