Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
ILTL13R5719TH3O1
A kvaliteta (više na linku)
3 radna dana
1 god.
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
| Weight | 1,32 |
| Porodica procesora | AMD Ryzen™ 5 |
| Dijagonala monitora | 33,8 cm (13,3") |
| Ean | 3831130151204 |
| Grade | A kvaliteta |
| Rezolucija | / 1920 x 1200 |
| HDMI | 1x |
| Bluetooth | Da |
| Kapacitet | 256GB |
| Display type | Sjajan (BrightView, gloss), Touch |
| Maximum memory | Onboard RAM, ni nadgradljivo |
| Sku | ILTL13R5719TH3O1 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Processor | AMD Ryzen™ 5 7530U / 2,0 GHz / Octa-Core / Turbo Speed 4,5 GHz |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor model | AMD Ryzen™ 5 |
| Filter memory | 8 GB |
| Memory | 8 GB |
| Disk | 256 GB |
| Screen size | 33,8 cm (13,3") |
| Filter graphics | AMD |
| Graphic card | AMD Radeon Graphics |
| Optical unit | ne |
| Card reader | ne |
| Wifi | da |
| Oper system | Bez OS (licenca Windows 10 Home) |
| Country origin | English keyboard (priložene HR naljepnice) |
| Product condition | Obnovljeno |
| Webcam | da |
| Monitor max resolution | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Filter lcd | 33,8 cm (13,3") |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| DisplayPort | 0x |
| USB | 2x |
| Thunderbolt | 1x |
| Addons | 1x Audio |
| Ram type | DDR4 SODIMM |
| Hdd type | NVME SSD |
| Usb c | 1x |
| Video over usbc | 0x |
| Dockstation capability | ne |
| Backlit kb | da |
| Important notes | Bez olovke |
| Manufacturer name | Lenovo Group Limited |
| Manufacturer address | 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. |
| Manufacturer country | Kina |
| Manufacturer email | [email protected] |
| Manufacturer name eu | Lenovo Tehnički Regulatorni Tim |
| Manufacturer address eu | Landererova 12, 811 09 Bratislava |
| Manufacturer country eu | Slovačka |
| Manufacturer email eu | [email protected] |
Trenutno nema recenzija korisnika.