Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
NNRA-000688
Obnovljeno
3 - 5 radnih dana
2 god.
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
| Boja | LENOVO crna |
| Bluetooth | ima |
| Numerička tipkovnica | nema |
| Raspored tipkovnice | EU |
| Wifi | ima |
| SSD | 512GB SSD PCIe |
| Tipkovnica | HR bez pozadinskog osvjetljenja |
| Stanje | Prihvatljivo |
| DisplayPort | nema |
| Proizvođač | LENOVO |
| Ekran | 13.3" |
| Operacijski sustav | Windows 11 Professional 64-bit |
| Čitač otiska prsta | Ima |
| Optički uređaj | bez uređaja |
| USB Type-C port | ima |
| Serijski port | nema |
| HDMI Port | ima |
| Čitač memorijskih kartica | ima |
| ugrađena web kamera | ima |
| Priključak za dock | ima |
| VGA 15-pin (D-SUB) Port | nema |
| Izgradnja | Fiksno (klasično prijenosno računalo) |
| SO-DIMM DDR4 | 16GB SO-DIMM DDR4 |
| Kategorija baterije | batteryCARE + |
| AMD | AMD Radeon Vega 10 |
| USB 3.1 port | ima |
| USB 3.0 port | nema |
| AMD Ryzen | AMD Ryzen 7 PRO 3700U (4M Cache, 2.30 GHz up to 4.00 GHz) |
| SmartCard Reader | ima |
| M.2 Slot | nema |
| Tipkovnica s pozadinskim osvjetljenjem | nema |
| Stylus | nema |
| mobilni širokopojasni pristup (WWAN) | 4G LTE |
Trenutno nema recenzija korisnika.