Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
IFLU741I7019M
A- kvaliteta (više na linku)
3 radna dana
1 god.
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
| Weight | 1,49 |
| Porodica procesora | Intel® Core™ i7 |
| Dijagonala monitora | 35,6 cm (14,0") |
| Ean | 3831130152645 |
| Grade | A- kvaliteta |
| Rezolucija | / 1920 x 1080 |
| HDMI | 1x |
| Bluetooth | Da |
| Kapacitet | 512GB |
| Display type | Mat (AntiGlare, matt) |
| Maximum memory | 64 GB |
| Sku | IFLU741I7019M |
| Manufacturer | Fujitsu |
| Processor | Intel® Core™ i7-10510U / 1.80 GHz / Quad-Core / 4.90 GHz TurboBoost |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | Intel® Core™ i7 |
| Filter memory | 16 GB |
| Memory | 16 GB |
| Disk | 512 GB |
| Screen size | 35,6 cm (14,0") |
| Filter graphics | INTEL |
| Graphic card | Intel® UHD Graphics |
| Optical unit | ne |
| Card reader | ne |
| Wifi | da |
| Oper system | Bez OS (licenca Windows 10 Pro) |
| Country origin | Nordic keyboard (priložene HR naljepnice) |
| Product condition | Obnovljeno |
| Webcam | da |
| Monitor max resolution | FHD / 1920 x 1080 |
| Filter lcd | 35,6 cm (14,0") |
| VGA | 1x |
| DVI | 0x |
| DisplayPort | 0x |
| USB | 2x |
| Thunderbolt | 0x |
| Addons | 1x Audio |
| Ram type | DDR4 SODIMM |
| Hdd type | NVME SSD |
| Usb c | 1x |
| Video over usbc | 0x |
| Dockstation capability | ne |
| Backlit kb | da |
| Manufacturer name | Fujitsu Limited |
| Manufacturer address | Shiodome City Center, 1-5-2 Higashi-Shimbashi, Minato-ku, Tokyo 105-7123 |
| Manufacturer country | Japonska |
| Manufacturer email | [email protected] |
| Manufacturer name eu | Fujitsu Technology Solutions GmbH |
| Manufacturer address eu | Mies-van-der-Rohe-Straße 8, 80807 München |
| Manufacturer country eu | Njemačka |
| Manufacturer email eu | [email protected] |
Trenutno nema recenzija korisnika.