Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
IBT0F4EA
Otvorena ambalaža (više na linku)
3 radna dana
1 god.
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
| Weight | 1,88 |
| Porodica procesora | Intel® Core™ Ultra 7 258V / 2.2 GHz Turbo boost 4.8 GHz |
| Dijagonala monitora | 40,64 cm (16,0") |
| Grade | Otvorena ambalaža |
| Rezolucija | 2.8K / 2880 x 1800 |
| HDMI | 1x |
| Bluetooth | Da |
| Kapacitet | 2 TB |
| Display type | Sjajan (BrightView, gloss), Touch |
| Instalirani operacijski sustav | Microsoft Windows 11 |
| Maximum memory | Onboard RAM, ni nadgradljivo |
| Sku | IBT0F4EA |
| Manufacturer | Hewlett Packard |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 7 258V / 2.2 GHz Turbo boost 4.8 GHz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | Intel® Core™ Ultra 7 258V / 2.2 GHz Turbo boost 4.8 GHz |
| Filter memory | 32 GB |
| Memory | 32 GB |
| Disk | 2 TB |
| Screen size | 40,64 cm (16,0") |
| Filter graphics | INTEL |
| Graphic card | Intel Arc Graphics 130V |
| Optical unit | ne |
| Card reader | ne |
| Wifi | da |
| Oper system | Microsoft Windows 11 |
| Country origin | English US keyboard (priložene HR naljepnice) |
| Product condition | Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Webcam | da |
| Monitor max resolution | 2.8K / 2880 x 1800 |
| Filter lcd | 40,64 cm (16,0") |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| DisplayPort | 0x |
| USB | 2x |
| Thunderbolt | 2x |
| Addons | 1x Audio |
| Ram type | LPDDR5 |
| Hdd type | NVME SSD |
| Usb c | 0x |
| Video over usbc | 0x |
| Dockstation capability | da |
| Backlit kb | da |
| Manufacturer name | HP Inc. |
| Manufacturer address | 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304 |
| Manufacturer country | Sjedinjene Američke Države |
| Manufacturer email | [email protected] |
| Manufacturer name eu | HP tehnična regulativna ekipa |
| Manufacturer address eu | 08028 Barcelona |
| Manufacturer country eu | Španjolska |
| Manufacturer email eu | [email protected] |
Trenutno nema recenzija korisnika.