Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
I86B29EAO1
Otvorena ambalaža (više na linku)
3 radna dana
1 god.
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
| Weight | 2,1 |
| Porodica procesora | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Dijagonala monitora | 40,64 cm (16,0") |
| Grade | Otvorena ambalaža |
| Rezolucija | / 1920 x 1200 |
| HDMI | 1x |
| Bluetooth | Da |
| Kapacitet | 2 TB |
| Display type | Mat (AntiGlare, matt) |
| Instalirani operacijski sustav | No OS Installed - Win11P COA |
| Maximum memory | 64 GB |
| Sku | I86B29EAO1 |
| Manufacturer | Hewlett Packard |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 9 185H / 2,3 - 3,8 GHz / 16-Cores (6C+(8c+2c)/22T) / Turbo Speed 5,1 GHz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Filter memory | 64 GB |
| Memory | 64 GB |
| Disk | 2 TB |
| Screen size | 40,64 cm (16,0") |
| Filter graphics | NVIDIA |
| Graphic card | NVIDIA RTX™ A2000 (8 GB GDDR6) |
| Optical unit | ne |
| Card reader | da |
| Wifi | da |
| Oper system | No OS Installed - Win11P COA |
| Country origin | German keyboard (priložene HR naljepnice) |
| Product condition | Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Webcam | da |
| Monitor max resolution | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Filter lcd | 40,64 cm (16,0") |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| DisplayPort | 0x |
| USB | 2x |
| Thunderbolt | 2x |
| Addons | 1x Audio |
| Ram type | DDR5 SODIMM |
| Hdd type | NVME SSD |
| Usb c | 0x |
| Video over usbc | 0x |
| Dockstation capability | da |
| Backlit kb | da |
| Important notes | Mala Udolbinca Na Ohišju |
| Manufacturer name | HP Inc. |
| Manufacturer address | 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304 |
| Manufacturer country | Sjedinjene Američke Države |
| Manufacturer email | [email protected] |
| Manufacturer name eu | HP tehnična regulativna ekipa |
| Manufacturer address eu | 08028 Barcelona |
| Manufacturer country eu | Španjolska |
| Manufacturer email eu | [email protected] |
Trenutno nema recenzija korisnika.