Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
I83JX0058GE
Otvorena ambalaža (više na linku)
3 radna dana
1 god.
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
| Weight | 1,19 |
| Porodica procesora | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Dijagonala monitora | 35,6 cm (14,0") |
| Grade | Otvorena ambalaža |
| Rezolucija | / 1920 x 1200 |
| HDMI | 1x |
| Bluetooth | Da |
| Kapacitet | 512GB |
| Display type | Sjajan (BrightView, gloss) |
| Maximum memory | Onboard RAM, ni nadgradljivo |
| Sku | I83JX0058GE |
| Manufacturer | Lenovo |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 5 226V / 2.1 GHz / 4.5 GHz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Filter memory | 16 GB |
| Memory | 16 GB |
| Disk | 512 GB |
| Screen size | 35,6 cm (14,0") |
| Filter graphics | INTEL |
| Graphic card | Intel |
| Optical unit | ne |
| Card reader | da |
| Wifi | da |
| Oper system | Bez OS (licenca Windows 10 Home) |
| Country origin | German keyboard (priložene HR naljepnice) |
| Product condition | Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Webcam | da |
| Monitor max resolution | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Filter lcd | 35,6 cm (14,0") |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| DisplayPort | 0x |
| USB | 1x |
| Thunderbolt | 2x |
| Addons | 1x Audio |
| Ram type | LPDDR5 Onboard |
| Hdd type | NVME SSD |
| Usb c | 0x |
| Video over usbc | 0x |
| Dockstation capability | da |
| Backlit kb | da |
| Manufacturer name | Lenovo Group Limited |
| Manufacturer address | 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. |
| Manufacturer country | Kina |
| Manufacturer email | [email protected] |
| Manufacturer name eu | Lenovo Tehnički Regulatorni Tim |
| Manufacturer address eu | Landererova 12, 811 09 Bratislava |
| Manufacturer country eu | Slovačka |
| Manufacturer email eu | [email protected] |
Trenutno nema recenzija korisnika.