Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
I53CHC54SHO1
Otvorena ambalaža (više na linku)
3 radna dana
1 god.
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
| Porodica procesora | Intel® Core™ i7 |
| Dijagonala monitora | 40,64 cm (16,0") |
| Ean | 3831130153291 |
| Grade | Otvorena ambalaža |
| Rezolucija | / 1920 x 1080 @165Hz |
| HDMI | 1x |
| Bluetooth | Da |
| Kapacitet | 1 TB |
| Display type | Mat (AntiGlare, matt) |
| Instalirani operacijski sustav | Microsoft Windows 11 |
| USB charging | Da |
| Maximum memory | 32 GB |
| Sku | I53CHC54SHO1 |
| Manufacturer | Gigabyte |
| Processor | Intel® Core™ i7-14650HX / 2,2 GHz / 16-Cores (8C+8c/24T) / 5,2 GHz TurboBoost |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | Intel® Core™ i7 |
| Filter memory | 16 GB |
| Memory | 16 GB |
| Disk | 1 TB |
| Screen size | 40,64 cm (16,0") |
| Graphic card | NVIDIA GeForce RTX 4070 MAX-Q |
| Optical unit | ne |
| Card reader | ne |
| Wifi | da |
| Oper system | Microsoft Windows 11 |
| Country origin | Swiss keyboard (priložene HR naljepnice) |
| Product condition | Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Webcam | da |
| Monitor max resolution | FHD / 1920 x 1080 @165Hz |
| Filter lcd | 40,64 cm (16,0") |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| DisplayPort | 0x |
| USB | 2x |
| Thunderbolt | 0x |
| Addons | 1x Audio |
| Ram type | DDR5 SODIMM |
| Hdd type | NVME SSD |
| Usb c | 2x |
| Video over usbc | 0x |
| Dockstation capability | ne |
| Backlit kb | da |
| Important notes | Manje ogrebotine na poklopcu i manja točka na ekranu. |
| Has charger | da |
| Charger max | ni podatka |
| Charger min | ni podatka |
| Usb pd | ni podatka |
Trenutno nema recenzija korisnika.