Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
IBWHC3DEC65SPO1
Otvorena ambalaža (više na linku)
3 radna dana
1 god.
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
| Weight | 2,4 |
| Porodica procesora | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Dijagonala monitora | 43,9 cm (17,3") |
| Ean | 3831130153307 |
| Grade | Otvorena ambalaža |
| Rezolucija | WQXGA / 2560 x 1600 @165Hz |
| HDMI | 1x |
| Bluetooth | Da |
| Kapacitet | 1 TB |
| Display type | Mat (AntiGlare, matt) |
| Instalirani operacijski sustav | Microsoft Windows 11 |
| USB charging | Da |
| Maximum memory | 64 GB |
| Sku | IBWHC3DEC65SPO1 |
| Manufacturer | Gigabyte |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 9 275HX / 2.1 GHz / Turboboost 5.4 GHz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Filter memory | 32 GB |
| Memory | 32 GB |
| Disk | 1 TB |
| Screen size | 43,9 cm (17,3") |
| Graphic card | NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 (8 GB GDDR7) |
| Optical unit | ne |
| Card reader | ne |
| Wifi | da |
| Oper system | Microsoft Windows 11 |
| Country origin | German keyboard (priložene HR naljepnice) |
| Product condition | Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Webcam | da |
| Monitor max resolution | WQXGA / 2560 x 1600 @165Hz |
| Filter lcd | 43,9 cm (17,3") |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| DisplayPort | 0x |
| USB | 2x |
| Thunderbolt | 2x |
| Addons | 1x Audio |
| Ram type | DDR5 SODIMM |
| Hdd type | NVME SSD |
| Usb c | 0x |
| Video over usbc | 0x |
| Dockstation capability | da |
| Backlit kb | da |
| Important notes | Srednje Praške Na Pokrovu |
| Has charger | da |
| Charger max | ni podatka |
| Charger min | ni podatka |
| Usb pd | ni podatka |
Trenutno nema recenzija korisnika.