Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
IZAE40006SE
Otvorena ambalaža (više na linku)
3 radna dana
1 god.
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
| Weight | 0,62 |
| Porodica procesora | MediaTek series |
| Dijagonala monitora | 32,25 cm (12,7") |
| Ean | 3831130153475 |
| Grade | Otvorena ambalaža |
| Rezolucija | 2944 x 1840 @144Hz |
| HDMI | 0x |
| Bluetooth | Ne |
| Kapacitet | 128GB |
| Display type | Sjajan (BrightView, gloss), Touch |
| Instalirani operacijski sustav | Android™ 14 |
| USB charging | ni podatka |
| Maximum memory | Onboard RAM, ni nadgradljivo |
| Sku | IZAE40006SE |
| Manufacturer | Lenovo |
| Processor | MediaTek Dimensity 8300 |
| Processor manufacturer | MediaTek |
| Processor model | MediaTek series |
| Filter memory | 8 GB |
| Memory | 8 GB |
| Disk | 128 GB |
| Screen size | 32,25 cm (12,7") |
| Graphic card | Integrated ARM G615 MC5 |
| Optical unit | ne |
| Card reader | da |
| Wifi | ne |
| Oper system | Android™ 14 |
| Product condition | Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Webcam | da |
| Monitor max resolution | 2944 x 1840 @144Hz |
| Filter lcd | 32,25 cm (12,7") |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| DisplayPort | 0x |
| USB | 0x |
| Thunderbolt | 0x |
| Ram type | LPDDR5 Onboard |
| Hdd type | Onboard |
| Usb c | 1x |
| Video over usbc | 0x |
| Dockstation capability | ne |
| Backlit kb | neyes |
| Manufacturer name | Lenovo Group Limited |
| Manufacturer address | 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. |
| Manufacturer country | Kina |
| Manufacturer email | [email protected] |
| Manufacturer name eu | Lenovo Tehnički Regulatorni Tim |
| Manufacturer address eu | Landererova 12, 811 09 Bratislava |
| Manufacturer country eu | Slovačka |
| Manufacturer email eu | [email protected] |
| Has charger | da |
| Charger max | ni podatka |
| Charger min | ni podatka |
| Usb pd | ni podatka |
Trenutno nema recenzija korisnika.