Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
BE6T0EAR
Otvorena ambalaža (više na linku)
3 radna dana
1 god.
Količina: 9 raspoloživa (kod dobavljača)
| Porodica procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Dijagonala monitora | 40,64 cm (16,0") |
| Ean | 0198990977195 |
| Grade | Otvorena ambalaža |
| Rezolucija | WQHD / 2560 x 1440 |
| HDMI | 1x |
| Bluetooth | Da |
| Kapacitet | 1 TB |
| Display type | Mat (AntiGlare, matt) |
| Instalirani operacijski sustav | Microsoft Windows 11 |
| USB charging | Da |
| Maximum memory | 64GB |
| WWAN | ne |
| Sku | BE6T0EAR |
| Manufacturer | Hewlett Packard |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 7 255HX / 2,4 GHz / 20-Cores (8C+12c/20T) / 5,2 GHz Max Turbo Frequency |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Filter memory | 32 GB |
| Memory | 32 GB (2x 16 GB) DDR5 |
| Disk | 1 TB SSD |
| Screen size | 40,6 cm (16,0\") WQXGA (2560 x 1600) IPS |
| Filter graphics | NVIDIA |
| Graphic card | NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 Ti (12 GB GDDR7) |
| Optical unit | ne |
| Card reader | ne |
| Usb2 | ne |
| Usb3 | 2x |
| Wifi | da |
| Oper system | Microsoft Windows 11 |
| Country origin | Francuska tipkovnica (priložene HR naljepnice) |
| Product condition | HP Renew, Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Webcam | da |
| Fingerprint | ne |
| Monitor max resolution | WQHD / 2560 x 1440 |
| Filter lcd | 40,64 cm (16,0") |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| DisplayPort | 1x |
| USB | 2x |
| Thunderbolt | 0x |
| Ram type | DDR5 SODIMM |
| Hdd type | NVME SSD |
| Usb c | ne |
| Video over usbc | 1x |
| Dockstation capability | ne |
| Backlit kb | da |
| Manufacturer name | HP Inc. |
| Manufacturer address | 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304 |
| Manufacturer country | Sjedinjene Američke Države |
| Manufacturer email | [email protected] |
| Manufacturer name eu | HP tehnična regulativna ekipa |
| Manufacturer address eu | 08028 Barcelona |
| Manufacturer country eu | Španjolska |
| Manufacturer email eu | [email protected] |
| Has charger | da |
| Charger max | 330 W |
| Charger min | ni podatka |
| Usb pd | ne |
Trenutno nema recenzija korisnika.