Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
IBV8E0EA
Otvorena ambalaža (više na linku)
1 god.
Ovaj proizvod je rasprodan
| Weight | 2,4 |
| Porodica procesora | Intel® Core™ i7 |
| Dijagonala monitora | 40,64 cm (16,0") |
| Ean | 3831130153369 |
| Grade | Otvorena ambalaža |
| Rezolucija | / 1920 x 1200 @144Hz |
| HDMI | 1x |
| Bluetooth | Ne |
| Kapacitet | 1 TB |
| Display type | Mat (AntiGlare, matt) |
| Instalirani operacijski sustav | Microsoft Windows 11 |
| Maximum memory | 64 GB |
| Sku | IBV8E0EA |
| Manufacturer | Hewlett Packard |
| Processor | Intel® Core™ i7 14700F 1.5 GHz / Turboboost 5.4 GHz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | Intel® Core™ i7 |
| Filter memory | 16 GB |
| Memory | 16 GB |
| Disk | 1 TB |
| Screen size | 40,64 cm (16,0") |
| Filter graphics | NVIDIA |
| Graphic card | NVIDIA® GeForce® RTX 5060 |
| Optical unit | ne |
| Card reader | da |
| Wifi | ne |
| Oper system | Microsoft Windows 11 |
| Country origin | German keyboard (priložene HR naljepnice) |
| Product condition | Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Webcam | da |
| Monitor max resolution | WUXGA / 1920 x 1200 @144Hz |
| Filter lcd | 40,64 cm (16,0") |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| DisplayPort | 0x |
| USB | 3x |
| Thunderbolt | 0x |
| Addons | 1x Audio |
| Ram type | DDR5 SODIMM |
| Hdd type | NVME SSD |
| Usb c | 1x |
| Video over usbc | 0x |
| Dockstation capability | ne |
| Backlit kb | da |
| Important notes | Valorant Izdanje |
| Manufacturer name | HP Inc. |
| Manufacturer address | 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304 |
| Manufacturer country | Sjedinjene Američke Države |
| Manufacturer email | [email protected] |
| Manufacturer name eu | HP tehnična regulativna ekipa |
| Manufacturer address eu | 08028 Barcelona |
| Manufacturer country eu | Španjolska |
| Manufacturer email eu | [email protected] |
Trenutno nema recenzija korisnika.