Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
IA33TFEA
Otvorena ambalaža (više na linku)
1 god.
Ovaj proizvod je rasprodan
| Weight | 2,06 |
| Porodica procesora | Intel® Celeron® |
| Dijagonala monitora | 43,9 cm (17,3") |
| Ean | 3831130153338 |
| Grade | Otvorena ambalaža |
| Rezolucija | 1600 x 900 |
| HDMI | 1x |
| Bluetooth | Da |
| Kapacitet | 512GB |
| Display type | Mat (AntiGlare, matt) |
| Instalirani operacijski sustav | Microsoft Windows 11 |
| USB charging | ni podatka |
| Maximum memory | 32 GB |
| Sku | IA33TFEA |
| Manufacturer | Hewlett Packard |
| Processor | Intel® Celeron® N4120 1.10 GHz / Quad-Core / Turbo Speed 2.60 GHz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | Intel® Celeron® |
| Filter memory | 8 GB |
| Memory | 8 GB |
| Disk | 512 GB |
| Screen size | 43,9 cm (17,3") |
| Filter graphics | INTEL |
| Graphic card | Intel UHD Graphics 600 |
| Optical unit | ne |
| Card reader | da |
| Wifi | da |
| Oper system | Microsoft Windows 11 |
| Country origin | German keyboard (priložene HR naljepnice) |
| Product condition | Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Webcam | da |
| Monitor max resolution | HD+ 1600 x 900 |
| Filter lcd | 43,9 cm (17,3") |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| DisplayPort | 0x |
| USB | 2x |
| Thunderbolt | 0x |
| Addons | 1x Audio |
| Ram type | DDR4 SODIMM |
| Hdd type | NVME SSD |
| Usb c | 1x |
| Video over usbc | 0x |
| Dockstation capability | ne |
| Backlit kb | neyes |
| Manufacturer name | HP Inc. |
| Manufacturer address | 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304 |
| Manufacturer country | Sjedinjene Američke Države |
| Manufacturer email | [email protected] |
| Manufacturer name eu | HP tehnična regulativna ekipa |
| Manufacturer address eu | 08028 Barcelona |
| Manufacturer country eu | Španjolska |
| Manufacturer email eu | [email protected] |
| Has charger | da |
| Charger max | ni podatka |
| Charger min | ni podatka |
| Usb pd | ni podatka |
Trenutno nema recenzija korisnika.