Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
D19BMEAR
Otvorena ambalaža (više na linku)
3 radna dana
1 god.
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
| Porodica procesora | Intel® Core™ 5 |
| Dijagonala monitora | 39,6 cm (15,6") |
| Ean | 0199896127738 |
| Grade | Otvorena ambalaža |
| Rezolucija | / 1920 x 1080 |
| HDMI | 1x |
| Bluetooth | Da |
| Kapacitet | 512GB |
| Display type | Mat (AntiGlare, matt), Touch |
| Instalirani operacijski sustav | FreeDOS |
| USB charging | ni podatka |
| Maximum memory | 16 GB |
| WWAN | ne |
| Sku | D19BMEAR |
| Manufacturer | Hewlett Packard |
| Processor | Intel® Core™ 5 120U / 1,4 GHz / 10-Core (2C+8c/12T) / Max Turbo Frequency 5,0 GHz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | Intel® Core™ 5 |
| Filter memory | 8 GB |
| Memory | 8 GB DDR5 |
| Disk | 512 GB SSD |
| Screen size | 39,6 cm (15,6") FHD (1920 x 1080) UWVA LED | anti-glare | 250 nits | 62,5% sRGB |
| Filter graphics | INTEL |
| Graphic card | Intel® Graphics (IGP) |
| Optical unit | ne |
| Card reader | ne |
| Usb2 | ne |
| Usb3 | 2x |
| Wifi | da |
| Oper system | FreeDOS |
| Country origin | Engleska tipkovnica (priložene HR naljepnice) |
| Product condition | HP Renew, Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Webcam | da |
| Fingerprint | ne |
| Monitor max resolution | FHD / 1920 x 1080 |
| Filter lcd | 39,6 cm (15,6") |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| DisplayPort | 0x |
| USB | 2x |
| Thunderbolt | 0x |
| Ram type | DDR5 SODIMM |
| Hdd type | NVME SSD |
| Usb c | ne |
| Video over usbc | 1x |
| Dockstation capability | ne |
| Backlit kb | da |
| Manufacturer name | HP Inc. |
| Manufacturer address | 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304 |
| Manufacturer country | Sjedinjene Američke Države |
| Manufacturer email | [email protected] |
| Manufacturer name eu | HP tehnična regulativna ekipa |
| Manufacturer address eu | 08028 Barcelona |
| Manufacturer country eu | Španjolska |
| Manufacturer email eu | [email protected] |
| Has charger | da |
| Charger max | 45 W |
| Charger min | ni podatka |
| Usb pd | ne |
Trenutno nema recenzija korisnika.