Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
I0CFP7M
Otvorena ambalaža (više na linku)
1 god.
Ovaj proizvod je rasprodan
| Weight | 2,1 |
| Porodica procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Dijagonala monitora | 40,64 cm (16,0") |
| Ean | 3831130153277 |
| Grade | Otvorena ambalaža |
| Rezolucija | / 1920 x 1200 |
| HDMI | 1x |
| Bluetooth | Da |
| Kapacitet | 1 TB |
| Display type | Mat (AntiGlare, matt) |
| Instalirani operacijski sustav | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Maximum memory | 64 GB |
| Sku | I0CFP7M |
| Manufacturer | Dell |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 7 265H 1.7 GHz / Turboboost 5.3 GHz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Filter memory | 32 GB |
| Memory | 32 GB |
| Disk | 1 TB |
| Screen size | 40,64 cm (16,0") |
| Graphic card | Nvidia RTX PRO 500 |
| Optical unit | ne |
| Card reader | ne |
| Wifi | da |
| Oper system | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Country origin | German keyboard (priložene HR naljepnice) |
| Product condition | Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Webcam | da |
| Monitor max resolution | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Filter lcd | 40,64 cm (16,0") |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| DisplayPort | 0x |
| USB | 2x |
| Thunderbolt | 2x |
| Addons | 1x Audio |
| Ram type | DDR5 SODIMM |
| Hdd type | NVME SSD |
| Usb c | 0x |
| Video over usbc | 0x |
| Dockstation capability | da |
| Backlit kb | da |
| Manufacturer name | Dell Inc. |
| Manufacturer address | 1 Dell Way, Round Rock, TX 78682, United States |
| Manufacturer country | Sjedinjene Američke Države |
| Manufacturer email | [email protected] |
| Manufacturer name eu | Dell Tehnički Regulatorni Tim |
| Manufacturer address eu | Raheen Business Park, Limerick |
| Manufacturer country eu | Irska |
| Manufacturer email eu | [email protected] |
Trenutno nema recenzija korisnika.