Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
ITN3604YAMC060W
Otvorena ambalaža (više na linku)
3 radna dana
1 god.
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
| Weight | 1,9 |
| Porodica procesora | AMD Ryzen™ 7 |
| Dijagonala monitora | 40,64 cm (16,0") |
| Ean | 3831130153239 |
| Grade | Otvorena ambalaža |
| Rezolucija | / 1920 x 1200 |
| HDMI | 1x |
| Bluetooth | Da |
| Kapacitet | 512GB |
| Display type | Sjajan (BrightView, gloss), Touch |
| Instalirani operacijski sustav | Microsoft Windows 11 |
| USB charging | ni podatka |
| Maximum memory | 16 GB |
| Sku | ITN3604YAMC060W |
| Manufacturer | Asus |
| Processor | AMD Ryzen™ 7 7730U / 2,0 GHz / Octa-Core / Turbo Speed 4,5 GHz |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor model | AMD Ryzen™ 7 |
| Filter memory | 16 GB |
| Memory | 16 GB |
| Disk | 512 GB |
| Screen size | 40,64 cm (16,0") |
| Filter graphics | AMD |
| Graphic card | AMD Radeon Graphics |
| Optical unit | ne |
| Card reader | ne |
| Wifi | da |
| Oper system | Microsoft Windows 11 |
| Country origin | German keyboard (priložene HR naljepnice) |
| Product condition | Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Webcam | da |
| Monitor max resolution | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Filter lcd | 40,64 cm (16,0") |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| DisplayPort | 0x |
| USB | 2x |
| Thunderbolt | 0x |
| Addons | 1x Audio |
| Ram type | DDR4 SODIMM |
| Hdd type | NVME SSD |
| Usb c | 1x |
| Video over usbc | 0x |
| Dockstation capability | ne |
| Backlit kb | neyes |
| Manufacturer name | ASUSTeK COMPUTER INC. |
| Manufacturer address | No. 15, Lide Road, Beitou District, Taipei City |
| Manufacturer country | Tajvan |
| Manufacturer email | [email protected] |
| Manufacturer name eu | Asus Tehnički Regulatorni Tim |
| Manufacturer address eu | Harkort Straße 21-23, 40880 Ratingen |
| Manufacturer country eu | Njemačka |
| Manufacturer email eu | [email protected] |
| Has charger | da |
| Charger max | ni podatka |
| Charger min | ni podatka |
| Usb pd | ni podatka |
Trenutno nema recenzija korisnika.