Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
I90NR0NM1M000V0
Otvorena ambalaža (više na linku)
1 god.
Ovaj proizvod je rasprodan
| Weight | 2,6 |
| Porodica procesora | AMD Ryzen™ 7 |
| Dijagonala monitora | 45,72 (18") |
| Ean | 3831130153222 |
| Grade | Otvorena ambalaža |
| Rezolucija | WQXGA / 2560 x 1600 @144Hz |
| HDMI | 1x |
| Bluetooth | Da |
| Kapacitet | 1 TB |
| Display type | Mat (AntiGlare, matt) |
| Instalirani operacijski sustav | Microsoft Windows 11 |
| USB charging | ni podatka |
| Maximum memory | 64 GB |
| Sku | I90NR0NM1M000V0 |
| Manufacturer | Asus |
| Processor | AMD Ryzen™ 7 260 3.8 GHz / Turboboost 5.1 GHz |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor model | AMD Ryzen™ 7 |
| Filter memory | 16 GB |
| Memory | 16 GB |
| Disk | 1 TB |
| Screen size | 45,72 (18") |
| Graphic card | Nvidia GeForce RTX 5050 Max-Q / Mobile |
| Optical unit | ne |
| Card reader | ne |
| Wifi | da |
| Oper system | Microsoft Windows 11 |
| Country origin | German keyboard (priložene HR naljepnice) |
| Product condition | Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Webcam | da |
| Monitor max resolution | WQXGA / 2560 x 1600 @144Hz |
| Filter lcd | 45,72 (18") |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| DisplayPort | 0x |
| USB | 3x |
| Thunderbolt | 1x |
| Addons | 1x Audio |
| Ram type | DDR5 SODIMM |
| Hdd type | NVME SSD |
| Usb c | 1x |
| Video over usbc | 0x |
| Dockstation capability | da |
| Backlit kb | da |
| Manufacturer name | ASUSTeK COMPUTER INC. |
| Manufacturer address | No. 15, Lide Road, Beitou District, Taipei City |
| Manufacturer country | Tajvan |
| Manufacturer email | [email protected] |
| Manufacturer name eu | Asus Tehnički Regulatorni Tim |
| Manufacturer address eu | Harkort Straße 21-23, 40880 Ratingen |
| Manufacturer country eu | Njemačka |
| Manufacturer email eu | [email protected] |
| Has charger | da |
| Charger max | ni podatka |
| Charger min | ni podatka |
| Usb pd | ni podatka |
Trenutno nema recenzija korisnika.