Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
ST6000DM003
Novi proizvod
10 - 12 radnih dana
Količina: 20 raspoloživa (kod dobavljača)
| Kapacitet čvrstog diska | 6 TB |
| Visina | 26,1 mm |
| Težina | 610 g |
| Širina | 101,6 mm |
| Dubina | 147 mm |
| Raspon radne temperature (T-T) | 0 - 60 °C |
| Radni napon | 5 / 12 V |
| Veličina čvrstog diska | 3.5" |
| Brzina okretanja čvrstog diska | 5400 RPM |
| Bajtova po sektoru | 4096 |
| Sučelje | Serijski ATA III |
| Tip | HDD |
| Komponenta za | Poslužitelj/radna stanica |
| Uključen prilagodnik pogona za pohranu | N |
| Storage drive buffer size | 256 MB |
| Veličina međuspremnika pogona za pohranu | 256 MB |
| Šifra harmoniziranog sustava (HS) | 84717050 |
| Kapacitet diska | 6 TB |
Trenutno nema recenzija korisnika.