Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
100-100001973WOF
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
![]() |
||
| Proizvođač | AMD | |
| Proizvođačev broj | 100-100001973WOF | |
| Marketing opis | |
| Experience an AMD Ryzen 7 processor - incredibly powerful multi-core processing for the ultimate performance. | |
| Atributi proizvoda | |
| Product Description | AMD Ryzen 7 9850X3D / 4.7 GHz processor |
| Product Type | Processor |
| Processor Type | AMD Ryzen 7 9850X3D |
| Number of Cores | 8-core / 16 threads |
| Cache | 96 MB |
| Integrated Graphics | Radeon Graphics |
| Compatible Processor Socket | Socket AM5 |
| Processor Qty | 1 |
| Clock Speed | 4.7 GHz |
| Max Turbo Speed | 5.6 GHz |
| Manufacturing Process | 4 nm |
| Features | AMD EXPO Technology, AMD RyzenTechnologies, "Zen 5" Core Architecture, AMD Precision Boost 2 Technology |
Trenutno nema recenzija korisnika.