Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
100-000001236
Novi proizvod
10 - 12 radnih dana
AMD Ryzen 7 8700G, AMD Ryzen™ 7, Utor AM5, 4 nm, Tray, AMD, 8700G
Količina: 106 raspoloživa (kod dobavljača)
| Utor za procesor | Utor AM5 |
| Procesor broj jezgri | 8 |
| Porodica procesora | AMD Ryzen™ 7 |
| Kompatibilni operacijski sustavi | Windows 11/10 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| Tip ambalaže | Ladica |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Adapter za grafičku karticu na ploči | Da |
| Model procesora | 8700G |
| Memorijski kanali | Dvokanalni |
| Procesorska pojačana frekvencija | 5,1 GHz |
| Predmemorija procesora | 16 MB |
| Vrsta predmemorije procesora | L3 |
| Procesorske niti (threads) | 16 |
| Verzija PCI Express utora | 4.0 |
| Litografija procesora | 4 nm |
| Dizajnirana termalna snaga (TDP) | 65 W |
| Tipovi memorije podržane procesorom | DDR5-SDRAM |
| Takt memorije podržane procesorom | 3600,5200 MHz |
| Model odvojenog grafičkog prilagodnika | Nije dostupno |
| Model ugrađenog grafičkog prilagodnika | AMD Radeon 780M |
| Osnovna frekvencija ugrađenog grafičkog prilagodnika | 2900 MHz |
| Uključen hladnjak | N |
| Diskretni grafički adaptor | N |
| Tržišni segment | Stolno računalo |
| Podesivo smanjenje TDP-a | 45 W |
| Podesiv TDP-up | 65 W |
| Generacija procesora | AMD Ryzen 8000 Series |
| Osnovna frekvencija procesora | 4,2 GHz |
AMD Ryzen 7 8700G. Porodica procesora: AMD Ryzen™ 7, Utor za procesor: Utor AM5, Litografija procesora: 4 nm. Memorijski kanali: Dvokanalni, Tipovi memorije podržane procesorom: DDR5-SDRAM, Takt memorije podržane procesorom: 3600,5200 MHz. Model ugrađenog grafičkog prilagodnika: AMD Radeon 780M, Osnovna frekvencija ugrađenog grafičkog prilagodnika: 2900 MHz. Tržišni segment: Stolno računalo, Kompatibilni operacijski sustavi: Windows 11/10 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit
Trenutno nema recenzija korisnika.