Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
100-100001978WOF
Novi proizvod
6 - 10 radnih dana
AMD Ryzen 9 9950X3D2 Dual Edition, AMD Ryzen™ 9, Utor AM5, 4 nm, Kutija, AMD, 9950X3D2
Količina: 145 raspoloživa (kod dobavljača)
| Procesor broj jezgri | 16 |
| Utor za procesor | Utor AM5 |
| Porodica procesora | AMD Ryzen™ 9 |
| ECC | Da |
| Kompatibilni operacijski sustavi | Windows 10/11 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| Tip ambalaže | Kutija |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Adapter za grafičku karticu na ploči | Da |
| USB verzija | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Model procesora | 9950X3D2 |
| Memorijski kanali | Dvokanalni |
| Procesorska pojačana frekvencija | 5,6 GHz |
| Predmemorija procesora | 192 MB |
| Vrsta predmemorije procesora | L3 |
| Procesorske niti (threads) | 32 |
| Verzija PCI Express utora | 5.0 |
| Litografija procesora | 4 nm |
| Načini rada procesora | 64-bit |
| Kodno ime procesora | Granite Ridge AM5 |
| Dizajnirana termalna snaga (TDP) | 200 W |
| Najveći broj PCI Express stazica | 28 |
| Najveća interna memorija podržana procesorom | 256 GB |
| Tipovi memorije podržane procesorom | DDR5-SDRAM |
| Takt memorije podržane procesorom | 5600,3600 MHz |
| Model odvojenog grafičkog prilagodnika | Nije dostupno |
| Model ugrađenog grafičkog prilagodnika | AMD Radeon Graphics |
| Osnovna frekvencija ugrađenog grafičkog prilagodnika | 2200 MHz |
| Broj USB priključaka | 5 |
| Kompatibilni čipsetovi | AMD A620, AMD X670E, AMD X670, AMD B650E, AMD B650, AMD X870, AMD X870E, AMD B840, AMD B850 |
| Uključen hladnjak | N |
| Diskretni grafički adaptor | N |
| Tržišni segment | Stolno računalo |
| Podržani setovi instrukcija | AES, AVX-512, AVX 2.0, AVX, FMA3, SSE2, SSE4.2, SSE4.1, SSE3, SSE, SSSE3 |
| Generacija procesora | AMD Ryzen 9000 Series |
| Osnovna frekvencija procesora | 4,3 GHz |
AMD Ryzen 9 9950X3D2 Dual Edition. Porodica procesora: AMD Ryzen™ 9, Utor za procesor: Utor AM5, Litografija procesora: 4 nm. Memorijski kanali: Dvokanalni, Najveća interna memorija podržana procesorom: 256 GB, Tipovi memorije podržane procesorom: DDR5-SDRAM. Model ugrađenog grafičkog prilagodnika: AMD Radeon Graphics, Osnovna frekvencija ugrađenog grafičkog prilagodnika: 2200 MHz. Tržišni segment: Stolno računalo, Podržani setovi instrukcija: AES, AVX-512, AVX 2.0, AVX, FMA3, SSE2, SSE4.2, SSE4.1, SSE3, SSE, SSSE3, Kompatibilni operacijski sustavi: Windows 10/11 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit. USB verzija: 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Trenutno nema recenzija korisnika.