Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
90WS0061-M00010
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 2 raspoloživa (kod dobavljača)
| Težina | 9.625 kg |
| Ulazni napon | AC 100-240 V |
| Ulazna frekvencija | 50/60 Hz |
| Brzina memorije | 5600MHz(PC5-44800) |
| Vrsta memorije | DDR5 SDRAM |
| Napajanje | 1 |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Izlazna snaga | 500 W |
| Format memorije | DIMM 288-pin |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| CPU podnožje | Socket AM5 |
| Chipset | AMD B650 |
| LAN | 2 (RJ-45) |
| VGA | 2 (15-pin D-sub) |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| Standard Rack Height | 1 U |
| Supported CPUs | EPYC 4004 SeriesAMD Ryzen 9000 SeriesAMD Ryzen 7000 SeriesEPYC 4005 Series |
| Number of 2.5-inch Hot-Swap Drive Bays | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type C)), 1 (USB 3.2 (type A)) |
| Format | Integriran |
| Vrsta | Workstation Barebone |
| Postavljanje | Rackmount |
| PCI Express 5.0 x16 | 1 |
| Širina (mm) | 550 mm |
| Visina (mm) | 187 mm |
| CPU Max. količina | 1 |
| Max. kapacitet memorije | 192 GB |
| Količina utora | 2 |
| Značajke memorije | Two DDR Channels Unbuffered |
| Podržana brzina | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet 2.5 Gbps |
| Min. radna temperatura okoline | 10 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna vlažnost | 20 % |
| Dubina (mm) | 409 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 580 mm |
| Bruto težina (kg) | 12.43 kg |
| Neto težina (kg) | 10.55 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 12.43 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 4711636149068 |
| Provjera pogrešaka | ECC/non-ECC |
| Ugrađeni uređaji | LED indikator Tipka za napajanje |
| Kol. matičnih ploča | 1 |
| Max. PCIE kanala | 1 |
| Max. radna temperatura | 35 °C |
| Integriran | Storage Controller:Supports: Level 0, Level 1, Level 10, Level 5PCIe NVMe 5.0 x4 (M.2)Remote Management Controller:Gigabit Ethernet (RJ-45) |
| 2.5in utora | 2 |
Trenutno nema recenzija korisnika.