Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
90WS0041-M00040
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 2 raspoloživa (kod dobavljača)
| Boja | Crna |
| Ulazni napon | AC 100-240 V |
| Ulazna frekvencija | 50/60 Hz |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Brzina memorije | 5600MHz(PC5-44800) |
| Audio izlaz | 7.1 Channel Surround |
| Vrsta memorije | DDR5 SDRAM |
| Napajanje | 1 |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Izlazna snaga | 750 W |
| Format memorije | DIMM 288-pin |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| CPU podnožje | Socket 1851 |
| Chipset | Realtek ALC897 |
| LAN | 2 (RJ-45) |
| VGA | 1 (15-pin D-sub) |
| LAN Chipset | Intel I225-LM |
| DisplayPort | 1 |
| Headphones | 1 (3.5-mm minijack) |
| Number of 3.5-inch / 2.5-inch Internal Drive Bays | 4 |
| S/PDIF-out | 2 (TOSLINK) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 2 | 6 (USB 3.2 (type A)) |
| PCI Express 4.0 x16 | 1 |
| Format | Integriran |
| Vrsta | Workstation Barebone |
| Postavljanje | Desktop |
| Thunderbolt 4 | 1 (USB Type C) |
| USB 3.2 Gen 2 x2 | 2 (USB 3.2 (type C)) |
| PCI Express 5.0 x16 | 2 |
| Širina (mm) | 595 mm |
| Visina (mm) | 285 mm |
| CPU Max. količina | 1 |
| Max. kapacitet memorije | 128 GB |
| Količina utora | 4 |
| Značajke memorije | Two DDR Channels Unbuffered |
| Audio standard | HD audio |
| Podržana brzina | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet 2.5 Gbps |
| Min. radna temperatura okoline | 10 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna vlažnost | 20 % |
| Dubina (mm) | 435 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 663 mm |
| Bruto težina (kg) | 14.56 kg |
| Neto težina (kg) | 13.86 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 14.56 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 4711636116336 |
| Provjera pogrešaka | ECC/non-ECC |
| Ugrađeni uređaji | LED indikator Tipka za napajanje |
| Kol. matičnih ploča | 1 |
| Max. PCIE kanala | 3 |
| Max. radna temperatura | 35 °C |
| Max. neradna temperatura | 70 °C |
| Min. neradna temperatura | -40 °C |
| Integriran | Storage Controller:PCI Express 5.0 x4 (M.2)Storage Controller:PCI Express 4.0 x4 (2 x M.2)Storage Controller:SATA III-600 (4)Storage Controller:PCIe/SATA (2 x SlimSAS) |
| Mikrofon ulaz | 1 (3.5-mm minijack) |
Trenutno nema recenzija korisnika.